Stano Počaji - gitara
Peter Preložník - klávesy
Branislav Valanský - basgitara
Miro Hank - bicie

Stano Počaji & Aftertee

SK

Gitarista Stano Počaji (1963) je neodmysliteľnou postavou slovenskej jazzovej scény. Spoluzakladal dnes už kultovú skupinu Bossa Noha, ktorá na scénu priviedla niekoľko významných jazzových osobností. 

Už tu sa prejavil ako zrelý autor. Píše komunikatívne a výrazné a svieže skladby v spektre od fusion po straightahead. Bol líderom skupín Acoustic O. J. Band, P and P Quartet, s Karolom Ondrejičkom hral v skupine Karol Ondrejička and Stano Počai Band a v skupine Antona Jara. Spolupracoval so Zuzanou Suchánkovou, Silviou Josifoskou, Szidi Tobias.

Jeho skupina Aftertee hrá od roku 2001 a niekoľkokrát zmenila zostavu. Špecializuje sa na funky a fusion. Hrajú v nej významní hudobníci. Peter Preložník pôsobil v skupinách Bossa Noha, Stará jedáleň, Prúdy, Fermata, Bee Connection, s Matúšom Jakabčicom, Petrom Cardarellim a pod. Viedol vlastnú skupinu Brož Band. Univerzálny bubeník Miro Hank má za sebou množstvo angažmánov: El Gaucho, Seven Days To Winter, s Petrom Lipom a Silviou Josifoskou. Basgitarista Branislav Valanský je orientovaný na funky, rock a blues, hral s Henrym Tóthom.