Sisa's Food

SK

Nová skupina na klubovej scéne z Bratislavy. Hrá fusion/funk/jazz založený na groovoch s využitím elektronických efektov. V júni 2002 pod názvom Hurry Up! vydala CD pre časopis Playboy. Neskôr bývalého klaviristu nahradila flautistka a klaviristka Sisa Michalidesová. Kapela dostala definitívnu podobu a názov.

Sisa Michalidesová, narodená (1983) študovala flautu a herectvo na konzervatóriu v Bratislave. Pôsobila v skupinách Len tak, Daily Jazz, Equinox a spolupracuje s rôznymi hudobníkmi. Boris Brna (1975) je samouk. Hrá s Petrom Nagym, Mariánom Grexom, a v skupinách Feed The Cat a Hurry Up!. Milan Mikulášových (1973) hrá na basovej gitare a kontrabase. Hral v zoskupeniach Equinox a Hurry Up!. Andrej Hruška (1979) študoval u viacerých pedagógov a pôsobil a pôsobí v skupinách Suggestion, Daily Jazz, Len tak, Equinox, Hurry Up! a The City.

Pravidelným hosťom kapely je herec, spisovateľ a režisér Laco Kerata z divadla Stoka, ktorý vystupuje s kapelou v divadle Čierny havran a vytvára sugestívnu atmosféru svojimi textami, básňami a spevom.