Miloslav Suchomel - tenorový saxofón
Klaudius Kováč - klavír
Štefan Bartus - kontrabas
Marian  Ševčík - bicie

M. Suchomel Quartet

SK

Miloslav Suchomel (1976) je jeden z najvýraznejších slovenských saxofonistov. Bol zakladateľom Elie Quartet, ktorá sprevádzala rôznych jazzových hudobníkov, ako Ľuboš Tamaškovič, Gabriel Jonáš, Dušan Húščava, Peter Lipa, Matúš Jakabčic, Juraj Bartoš a ďalší. Na festivale Juniors Jazz Krakow získal cenu najlepšieho inštrumentalistu. 

Účinkoval na jazz festivale Jazz Foggia v Taliansku. V roku 2000 bol členom big bandu Swinging Europe, s ktorým absolvoval európske turné. V roku 2001 odišiel do USA na študijný polročný pobyt v Louisville. Účinkoval so zahraničnými jazzovými hudobníkmi ako Kenny Werner, Joe LaBarbera, Dennis de Blazio, Jerry Bergonzi (všetci USA), Adelhard Roidinger (A). Hral v Kanade, USA, Dánsku, Švedsku, Nemecko, Taliansku a ďalších štátoch.

Skupina M. Suchomel Quartet vznikla v tomto roku pri príležitosti nahrávania v Slovenskom rozhlase. Zúčastnila na prestížnej belgickej súťaži Jazz Heilaart kde bola vybraná medzi ôsmich finalistov zo 70 kapiel z celého sveta.

Marián Šebčík (1978). je skutočná bubenícka jazzová hviezda. Absolvoval bratislavské konzervatórium. Bol členom skupín Elie Quartet, Hot House, Jakabčic Quartet, Suchomel Quartet. V roku 2000 účinkoval na BJD s Petrom Cardarellim a v roku 2001 s Hot House. Vystupoval na mnohých domácich a zahraničných pódiách s hudobníkmi ako Greg Burg (USA), Oliver Kent (A), Anna Lovergnac (I), Lazaro Cruz (CUBA), Janusz Muniak (P).

Klaudius Kováč (1976) je členom banskobystrickej formácie Nothing But Swing. Účinkuje s poprednými domácimi aj zahraničnými jazzmanmi. Významná bola spolupráca s Januszom Muniakom a Piotrom Baronom (P), Lazarom Cruzom (CUBA), Yvonou Sanchezovou a Robertom Balzarom (CZ), Lee Andrewsonom (USA).

Štefan Bartus (1978) je členom Lučeneckého dixielendu. Hral s Petrom Lipom, Janou Kociánovou, Bercom Baloghom,. Matúšom Jakabčicom. Patri medzi najvýraznejších mladých kontrabasistov na našej jazzovej scéne.