Anita Soul feat. Marcel Palonder

SK

Martin Valihora - bicie, Juraj Griglák - basa, Eugen Vizváry - klávesy, Michal Bugala - gitara, Stefan Bugala - perkusie, Anita Soul - spev. Ako hosť: Marcel Palonder - spev.

Anita Soul sa do povedomia verejnosti síce dostala vďaka niekoľkým úspešným televíznym programom, ale fanúšikovia (predovšetkým čiernej) hudby si ju obľúbili vďaka pôsobeniu v kapele Deep´n Space, ktorú založila spolu s Marcelom Palonderom v roku 2006. Jej hviezda stúpala rýchlo, na slovenskej hudobnej scéne priam zažiarila. 

Ambiciózna soulová speváčka s veľkým citom pre jazz tvrdo pracuje na tom, aby všetkým ukázala svoj talent, a nevšedné hudobné cítenie. Preto jeseň 2008 privíta svojim debutovým albumom, na ktorého nahrávaní sa zúčastnila hudobnícka smotánka, napríklad Martin Valihora, Juraj Griglák, alebo Michal a Štefan Bugalovci.

Na Bratislavských jazzových dňoch vystúpi so svojim novým repertoárom a s kapelou, s ktorou nahrala aj album. Anita Soul na nedeľu nie je marketingový ťah: na Slovensku jedinečný souljazz v doprovode špičkových hudobníkov sa na džezáky priam pýta.