Sisa Michalidesová - klavír, flauta, píšťalka, vokál
Peter Preložník – klávesy
Pavol Bereza – gitara
Boris Lenko – akordeón
Milo Suchomel – saxofón
Anton Jaro – kontrabas
Štefan Bugala - bicie, perkusie, vibrafón
Stanislav Palúch – husle
Július Šoška – viola
Martin Ťažký – violončelo
Marcel Comendant – cimbal
Matúš Kohútek - flamenco tanec

Sisa Michalidesová a Zimní kúzelníci

SK

Speváčka, skladateľka a flautistka Sisa Michalidesová je známa z projektu 'Veľkí herci malým deťom' a taktiež z kapely 3plus1. Kým v skupine 3plus1 sa orientovala skôr na groove, fusion, a nu-jazz, jej nový program Zimní kúzelníci predstavuje nevšednú hudobníčku z inej perspektívy. Zimní kúzelníci vychádzajú zo jej vlastných kompozícií v oblasti filmovej a divadelnej hudby. Prvky jazzu a vážnej hudby sú kúzelne kombinované s výrazovými prostriedkami balkánskeho folklóru.

Ženy – skladateľky majú výhodu v emotívnosti, odlišnej od mužského sveta, v akom sa bežne pohybujeme. Sisa svoje ženstvo využíva mimoriadne efektívne, nie je to žiadna krehká kvetinka, robí plnokrvnú, nevtieravo sebavedomú širokopásmovú hudbu, ktorá nemá len obliny, ale vie sa aj zadrapiť bez pózy, gesta alebo umeleckého snobizmu.

Sisa je v tomto projekte obklopená mimoriadne kvalitnými hudobníkmi – album nahrávala s hráčmi ako Martin Gašpar, Marcel Buntaj, Miloš Suchomel, Stanislav Palúch, Boris Lenko, Peter Preložník, či Martin Ďurdina. Spojenie jej mimoriadneho kompozičného talentu s vynikajúcou interpretáciou ponúka naozaj nevšedný zážitok.

Zostava Zimných kúzelníkov na Bratislavských jazzových dňoch je spolkom hudobných kúzelníkov: hrajú 
Peter Preložník, 
Pavol Bereza, 
Boris Lenko, 
Milo Suchomel, 
Anton Jaro, 
Štefan Bugala, 
Stanislav Palúch
, Július Šoška, a Martin Ťažký.  Špeciálnymi hosťami budú 
Marcel Comendant, a flamenco tanečník Matúš Kohútek. Všetci z ansámblu okolo Michalidesovej sú hudobníckou špičkou, majstrami svojich nástrojov.