Jean-Paul -Bluey- Maunick- gitara
Maysa Leak, Sarah Brown, Anthony Momrelle, Gale Evans - spev
Richard Bailey - Drums
Julian Crampton - basgitara
Matt Cooper - klávesy
Andy Ross - saxofón
Nichol Thomson - Trombón
Sidney Gauld - trúbka

Incognito

GB

Prominentní predstavitelia britskej tanečnej funkovej/acidjazzovej scény, kombinujúci funky, soul a jazz. Skupinu založili multiinštrumentalista a producent Paul "Bluey" Maunick a Paul "Tubbs" Williams. Obaja v 70. rokoch viedli disco-funkovú skupinu Light Of The World. V roku 1979 mierne pozmenili zostavu a skupinu premenovali na Incognito. 

Debut Jazz Funk (1981) zostal jediným albumom v 80. rokoch. Williams potom Incognito opustil a skupina pod vedením Maunicka chytila druhý dych začiatkom 90. rokov. Nemalú zásluhu na comebacku má veľký fanúšik skupiny, prominentný DJ a vydavateľ Gilles Peterson. Incognito sa stali jednou z prvých akvizícií jeho nového labelu Talkin- Loud, začali zožínať veľké úspechy, bodovali v britských rebríčkoch a významne prerazili aj do USA.

Do roku 2004 vydali dokopy desať albumov. Paul Maunick sa stal renomovaným producentom, spolupracoval s osobnosťami ako Chaka Khan a George Benson.

Výrazným poznávacím znakom skupiny Incognito je pružný, nástojčivý groove, chytľavé melódie a sofistikované aranžmány. Veľkú úlohu zohráva dychová sekcia a samozrejme dva ženské a jeden mužský vokál. V repertoári sa však nájdu aj funkjazzové inštrumentálky.