Dodo Šošoka - bicie
Peter Čudek - kontrabas
Michal Bugala - gitara
Tomáš Gajlík - klavír

Dodo Šošoka & Slovak Young Jazz Generation

SK

Jozef "Dodo" Šošoka má za sebou viac ako 40 rokov jazzovej umeleckej činnosti, ktorá mu priniesla osobité postavenie jedného z najvýznamnejších sólistov na bicie nástroje a perkusie na Slovensku a vynikajúcu medzinárodnú povesť. 

Vďaka štipendiu na Berklee College Of Music v Bostone mohol spolupracovať s mnohými umelcami. Organizuje medzinárodné projekty a spolupracuje s významnými osobnosťami svetového jazzu, ako Charlie Mariano,Hans Koller, Lee Konitz, Atilla Zoller, Aladar Pege, Linda Sharrock, Larry Smith, Tomasz Stanko, Rick Margitza, Jeff Gardner, Barbara Dennerlein, Lee Harper, Piotr Baron, Marek Balata, Harry Sokal, Wolfgang Puschnig, John Purcell, Wolfgang Lackerschmied, Toninho Horta, Alan Praskin a mnohými ďalšími.

Je zakladateľom Slovenského jazzového kvarteta. Koncertoval po celom svete, bol ocenený niekoľkými prestížnymi cenami (napr. cena Slovenského hudobného fondu a propagáciu jazzu doma aj v zahraničí).

Tomáš Gajlík je jeden z najtalentovanejších mladých klávesistov, druhý rok študuje na jazzovej škole v Grazi. Peter Čudek sa po skončení žilinského konzervatória za krátky čas sa presadil medzi špičkových slovenských kontrabasistov. Gitarista Michal Bugala študuje v Grazi a patrí medzi najväčšie talenty slovenskej jazzovej gitary. Jeho domovskou skupinou je Fuse Jazz.