Afterparty DJs: Alex Barck, Mad Mats, Tahira

24.10. DJ Mad Mats
24.10. DJ Tahira
25.10. DJ Alex Barck

Ak ani po poslednom koncerte nemáte ešte chuť ísť rovno do postele, zamierte z Incheby na Štúrovu do Luxor pasáže! Nu Spirit Club v piatok aj sobotu ponúka návštevníkom BJD 2014 prvotriednu afterparty až do skorých ranných hodín. Po predložení lístka na BJD 2014 si môžete vychutnať program v oboch sálach klubu (nefajčiarsky a fajčiarsky) úplne zadarmo.

V piatok dvojica DJov Mad Mats (SWE) a Tahira (BRA) odohrajú svoje celonočné eklektické hudobné sety a sobota bude patriť zakladateľovi obľúbenej kapely Jazzanova, Alexovi Barckovi (GER), ktorý sa tentokrát predstaví ako sólo producent a DJ. Oba dni doplnia line-up silné lokálne mená ako DJ Kinet, Vec či dvojka Hans & Tasun. 

Piatková BJD afterparty v znamení Švédsko versus Brazília

Na piatkovej party sa predstavia dve silné mená z opačných kútov sveta, švédsky veterán Mad Mats a Brazílčan Tahira. Obaja sú známy svojim silne eklektickým hraním, v ktorom spájajú brazil, jazz, soul aj funk a worldmusic. Napriek tomu, že každý z nich má svojský prístup k tomu žánrovému prelínaniu, v piatok 24. októbra spoja svoje sily na hlavnom floore Nu Spirit Clubu v Bratislave a postarajú sa tak o kvalitný a nezabudnuteľný DJský zážitok. 


Alex Barck (Jazzanova) ako headliner sobotňajšej afterparty

Ani v sobotu 25. októbra sa neoplatí vynechať oficiálnu afterparty v Nu Spirit Clube! Alex Barck totiž v clube v pasáži Luxor odštartuje novú pravidelnú sériu Jazzanova Nights. Okrem toho, že ho väčšina ľudí pozná ako zakladateľa kapely Jazzanova, Alex je tiež uznávaným svetovým producentom a DJom. V Bratislave tak predstaví svoju sólo hudobnú tvorbu ovplyvnenú houseom, jazzom a súčasných elektronickým soundom. Žánrové krabičky sú na Alexa primalé.